Latvijas Taekwon-do ITF asociācija

Eiropas kauss

Līdz Eiropas kausam atlicis 26.10.2018 9:00 9 Dienas

Nejaušs Foto

Lietotāja izvēlne

BUDOSPORT, SIA

AETF mājas lapa

Reklāmkarogs

ITF mājas lapa

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
XI Ziemeļu Palmiras kauss Drukāt E-pasts
Trešdiena, 23 marts 2016 10:51

Šā gada 19.-20.martā Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notika Starptautiskais Taekwon-do turnīrs „XI Northern Palmira Cup 2016”, kurā piedalījās 900 sportistus no 10 valstīm.

Latvijas komanda šoreiz piedalījās ar lielāko komandas sastāvu, kuru bija iespējams pēdējo gadu laikā pieteikt tikt augsta ranga sacensībām – 45 cilvēki no 4 LTA klubiem – Viktorija-T, TKD, AlexClub un Čin-Gu.

Latvijas komandu pārstāvēja LTA prezidents Armands Šaltenis un organizācijas treneri Jurijs Jeršovs, Sergejs Saulīte, Aleksandrs Stadņičenko, Deniss Tokarevs un Artūrs Saulīte.

Brauciens sanācis ļoti smags, bet interesants un vērtīgs mūsu treneru un audzēkņu taekvondo meistarības tālākajā izaugsmē. Daudzi audzēkņi parādīja spēcīgu raksturu, neatlaidību, disciplinētību un ziņkārību. Turpmāk nākošajos turnīros viņi noteikti parādīs vēl labākus rezultātus!

 

11 stundu brauciens ar autobusu pa nakti, Sanktpēterburgas Okeanariuma apmeklēšana, cīņas gaidīšana visas dienas garumā, dzīvošana padomju tipa viesnīcā, uzvaras un zaudējumi NOVA Arēna laukumos – viss tās paliks ar labām atmiņām no brauciena.

 

Latvijas komandas rezultāti – 9 zelta, 5 sudraba, 11 bronzas medaļas:

1.vieta

Popova Anna (Viktorija-T) – sparings

Venska Anastasija (Viktorija-T) – sparings

Ščogoļevs Leonīds (Viktorija-T) – sparings

Trizna Romans (Viktorija-T) – sparings

Griņina Irina (Čin-Gu) – sparings

Naruševičs Jans Ēriks (Čin-Gu) – sparings

Kreišmane Elizabete (AlexClub) – sparings

Čakāne Vanesa Melānija (AlexClub) – sparings

Štāla Karlīna (AlexClub) – sparings

 

2.vieta

Valtere Vera (Viktorija-T) – tul, sparings

Nikolajeva Natālija (Čin-Gu) – sparing

Babkina Ksenija (Čin-Gu) – tul

Ramanausks Armands (Čin-Gu) – sparing

 

3.vieta

Popova Anna (Viktorija-T) – tul

Venska Anastasija (Viktorija-T) – tul

Dzenis Deniss (Viktorija-T) – sparing

Degtjarevs Kirils (Čin-Gu) – tul

Everts Alekss Endijs (Čin-Gu) – sparings

Nikolajevs Jaroslavs (Čin-Gu) – tul

Žukovs Dmitrijs (Čin-Gu) – sparings

Babkina Ksenija (Čin-Gu) – sparings

Bogačs Andrejs (Čin-Gu) – tul

Kreišmane Elizabete (AlexClub) – tul, sparing

 

Malači un veiksmi nākamajos turnīros!

Brauciena organizētājs Sergejs Saulīte

 

XI Кубок Северной Пальмиры 2016

 

С 19 по 20 марта 2016 года в городе Санкт-Петербург проходил «XI Кубок Северной Пальмиры 2016», который собрал 900 спортсменов из 10 стран.

Команда Латвии участвовала рекордым составом по колличеству участников за последние годы – 45 человек и 4 клубов – Viktorija-T, TKD, AlexClub и Čin-Gu.

Команду Латвии представляли президент ЛТА Арманд Шалтенис и 5 тренеров клубов – Сергей Саулите, Юрий Ершов, Александр Стадниченко, Денис Токарев и Артур Саулите.

 

Поезко получилась очень тяжелой, но интересной и важной для дальнейшего роста наших тренеров и учеников. В последующих соревнованиях они обязательно покажут еще лучшие результаты!

 

11-ти часовая поездка на автобусе ночью, посещение Океанариума, ожидание боев на протяжении всего дня, проживание в гостинице советского типа, победы и поражения на доянгах NOVA арены – это все останется приятными воспоминаниями  о поездке.

 

Результаты команды Латвии – 9 золота, 5 серебра, 11 бронзовых медалей:

1-ое место

Popova Anna (Viktorija-T) – спаринг

Venska Anastasija (Viktorija-T) – спаринг

Ščogoļevs Leonīds (Viktorija-T) – спаринг

Trizna Romans (Viktorija-T) – спаринг

Griņina Irina (Čin-Gu) – спаринг

Naruševičs Jans Ēriks (Čin-Gu) – спаринг

Kreišmane Elizabete (AlexClub) – спаринг

Čakāne Vanesa Melānija (AlexClub) – спаринг

Štāla Karlīna (AlexClub) – спаринг

 

2-ое место

Valtere Vera (Viktorija-T) – туль, спаринг

Nikolajeva Natālija (Čin-Gu) – sparing

Babkina Ksenija (Čin-Gu) – туль

Ramanausks Armands (Čin-Gu) – sparing

 

3-е место

Popova Anna (Viktorija-T) – туль

Venska Anastasija (Viktorija-T) – туль

Dzenis Deniss (Viktorija-T) – sparing

Degtjarevs Kirils (Čin-Gu) – туль

Everts Alekss Endijs (Čin-Gu) – спаринг

Nikolajevs Jaroslavs (Čin-Gu) – туль

Žukovs Dmitrijs (Čin-Gu) – спаринг

Babkina Ksenija (Čin-Gu) – спаринг

Bogačs Andrejs (Čin-Gu) – туль

Kreišmane Elizabete (AlexClub) – туль, sparing

 

Молодцы и удачи в следующих турнирах!

Организатор поездки Сергей Саулите

 
Free premium joomla templates by Lonex.

Šodienas datums

oktobris 2018
PiOtTrCePiSeSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Vārda dienu šodien svin!

Šodien 17-10-2018 : Daiga, Dinija