Latvijas Taekwon-do ITF asociācija

Eiropas kauss

Līdz Eiropas kausam atlicis 26.10.2018 9:00

Nejaušs Foto

Lietotāja izvēlne

BUDOSPORT, SIA

AETF mājas lapa

Reklāmkarogs

ITF mājas lapa

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Eksāmenu rezultāti "AlexClub" Drukāt E-pasts

Sporta kluba "ALEXCLUB"

kvalifikācijas atestāciju rezultāti

kvalifikācijas atestācijas (14.07.2018.) rezultāti

Velss Leitis

AC-18-4-012

Dāvids Verners Kalniņš

AC-18-4-013

Aleksandrs Grašs

AC-18-4-014

Krišjānis Neimanis

AC-18-4-015

Rūdolfs Zeltiņš

AC-18-8-048

Jēkabs Atvars

Nav LTA biedra pases

AC-18-8-049

Kristiāns-Vladislavs Berkuta

AC-18-4-051

Pauls-Hugo Štrauss

Nav LTA biedra pases

AC-18-4-052

Vesters Leitis

Nav LTA biedra pases

AC-18-9-055

Aleksejs Stadņičenko

AC-18-9-056

kvalifikācijas atestācijas (07.01.2017.) rezultāti

Valdis Kalnozols

AC-17-2-005

Vanesa Melānija-Čakāne

AC-17-5-007

Kristers Keisš

AC-17-5-008

Timurs Vahitovs

AC-17-6-017

Aleksandrs Grašs

AC-17-6-018

Stefans Grašs

AC-17-6-019

Justīne Strautniece

AC-17-7-029

Niks Maršals Miglans

AC-17-7-030

Mikuss Puisis-Puiše

AC-17-7-031

Hugo Zeltiņš

AC-17-7-032

Zhaoyi Wan

AC-17-7-033

Elizabete Kreišmane

AC-17-8-034

Elza Seile

AC-17-8-035

Kārlis Menģelsons

AC-17-8-036

Alise Zibareva

AC-17-9-045

Kristiāns-Vladislavs Berkuta

AC-17-9-046

Rihards Reglihs

AC-17-10-053

Paulis Baltiņš

AC-17-10-054

Kārlis Rupeiks-Roķis

AC-17-10-055

Toms Sarma

AC-17-10-056

Raivo Kozlovs

AC-17-10-057

Kevins-Jānis Reinholds

AC-17-10-058

Dāvis-Artūrs Auce

AC-17-10-059

kvalifikācijas atestācijas (18.12.2016.) rezultāti

Kaspars Balodis

LAT-1-109

kvalifikācijas atestācijas (06.03.2016.) rezultāti

Dāvids Verners Kalniņš

AC-16-6-015

Karlīna Štāla

AC-16-6-016

Krišjānis Neimanis

AC-16-7-025

Vanesa Melānija-Čakāne

AC-16-7-026

Luīze Luse

Nav LTA biedra pases

AC-16-7-027

Edvards Ivanovs

AC-16-7-028

Niks Maršals Miglans

AC-16-8-030

Samanta Zesere

Nav LTA biedra pases

AC-16-8-031

Justīne Strautniece

AC-16-8-032

Hugo Zeltiņš

AC-16-8-033

Marta Sauka

Nav LTA biedra pases

AC-16-9-041

Elizabete Kreišmane

AC-16-9-042

Pauls-Hugo Štrauss

Nav LTA biedra pases

AC-16-9-043

Mikuss Puisis-Puiše

AC-16-9-044

Berta Kreice

AC-16-10-044

Sofija Statkus

AC-16-10-045

Sandis Melderis

Nav LTA biedra pases

AC-16-10-046

Pauls Albins

Nav LTA biedra pases

AC-16-10-047

Kristiāns-Vladislavs Berkuta

AC-16-10-048

Oto Cers

AC-16-10-049

Kārlis Menģelsons

AC-16-10-050

Kate Saliņa

Nav LTA biedra pases

AC-16-10-051

Elza Seile

AC-16-10-052

kvalifikācijas atestācijas (07.11.2015.) rezultāti

Aleksandrs Stadņičenko

LAT-4-6

kvalifikācijas atestācijas (01.06.2015.) rezultāti

Kaspars Balodis

AC-15-1-003

Raimonds Peļņa

AC-15-2-004

Oskars Valdis Kalnozols

AC-15-3-005

Valdis Kalnozols

AC-15-3-006

Roberts Ralfs Bauris

AC-15-6-012

Velss Leitis

AC-15-6-013

Kristers Keisš

AC-15-6-014

Aleksandrs Grašs

AC-15-7-023

Stefans Grašs


AC-15-7-024

Vanesa Melānija-Čakāne

AC-15-8-028

Zhaoyi Wan

AC-15-8-029

Agate Anužīte-Lauciņa

Nav LTA biedra pases

AC-15-9-035

Silvestrs Lusis

Nav LTA biedra pases

AC-15-9-036

Samanta Zesere

Nav LTA biedra pases

AC-15-9-037

Justīne Strautniece

AC-15-9-038

Hugo Zeltiņš

AC-15-9-039

Niks Maršals Miglans

AC-15-9-040

Elizabete Kreišmane

AC-15-10-035

Kristers Andersons

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-036

Marta Sauka

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-037

Uga Loža

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-038

Sintija Jansone

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-039

Romans Audzeris

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-040

Dārta Roga

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-041

Roberts Sproģis

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-042

Pauls-Hugo Štrauss

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-043

kvalifikācijas atestācijas (18.01.2015.) rezultāti

Timurs Vahitovs


AC-15-7-022

Krišjānis Neimanis

AC-15-8-029

Edvards Ivanovs

AC-15-8-023

Luīze Luse

Nav LTA biedra pases

AC-15-8-024

Stefans Grašs

AC-15-8-025

Aleksandrs Grašs

AC-15-8-026

Anna Homicka

Nav reģistrēts LTA datu bāzē
Nav LTA biedra pases

AC-15-10-029

Samanta Zesere

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-030

Silvestrs Lusis

Nav LTA biedra pases

AC-15-10-031

Mikuss Puisis-Puiša

AC-15-10-032

Nikita Šašilovs

Nav reģistrēts LTA datu bāzē
Nav LTA biedra pases

AC-15-10-033

Zhaoyi Wan

AC-15-10-034

kvalifikācijas atestācijas (21.06.2014.) rezultāti

Mārtiņš Vitkauss

AC-14-3-003

Sandis Oto

AC-14-3-004

kvalifikācijas atestācijas (14.06.2014.) rezultāti

Kaspars Balodis

AC-14-2-003

kvalifikācijas atestācijas (01.06.2014.) rezultāti

Raimonds Peļņa

AC-14-3-002

Valdis Kalnozols

AC-14-4-008

Oskars Valdis Kalnozols

AC-14-4-009

Daniels Latkovskis

AC-14-6-009

Dāvids Gulbis

AC-14-6-010

Kristiāns Puķītis

AC-14-6-011

Kristers Keisš

AC-14-7-018

Dāvids Verners Kalniņš

AC-14-7-019

Velss Leitis

AC-14-7-020

Karlīna Štāla

AC-14-7-021

Timurs Vahitovs


AC-14-8-022

Krišjānis Neimanis

AC-14-9-029

Vanesa Melānija-Čakāne

AC-14-9-030

Luīze Luse

Nav LTA biedra pases

AC-14-9-031

Edvards Ivanovs


AC-14-9-032

Stefans Grašs

AC-14-9-033

Aleksandrs Grašs

AC-14-9-034

Niks Maršals Miglans


AC-14-10-026

Justīne Strautniece

AC-14-10-027

Hugo Zeltiņš

AC-14-10-028

kvalifikācijas atestācijas (01.02.2014.) rezultāti

Oskars Valdis Kalnozols

AC-14-5-006

Rolands Vaskevičs

AC-14-6-008

Dāvids Gulbis

AC-14-7-014

Daniels Latkovskis

AC-14-7-015

Roberts Ralfs Bauris

AC-14-7-016

Oskars Vīksniņš

AC-14-7-017

Dāvids Verners Kalniņš

AC-14-8-019

Velss Leitis

AC-14-8-020

Karlīna Štāla

AC-14-8-021

Timurs Vahitovs

AC-14-9-028

Stefans Grašs


AC-14-10-020

Zigmārs Kirilks

Nav LTA biedra pases

AC-14-10-021

Roberts Veikmanis

Nav LTA biedra pases

AC-14-10-022

Vanesa Melānija-Čakāne

AC-14-10-023

Luīze Luse

Nav LTA biedra pases

AC-14-10-024

Emīls Tonojans

Nav reģistrēts LTA datu bāzē
Nav LTA biedra pases

AC-14-10-025

kvalifikācijas atestācijas (08.06.2013.) rezultāti

Raimonds Peļņa

AC-13-4-007

Kristers Keisš

AC-13-8-018

kvalifikācijas atestācijas (02.06.2013.) rezultāti

Kaspars Balodis

AC-13-3-001

Normunds Pauders

AC-13-4-004

Sandis Oto

AC-13-4-005

Mārtiņš Vitkauss

AC-13-4-005

Valdis Kalnozols

AC-13-5-005

Oskars Valdis Kalnozols

AC-13-6-007

Emīls Krāģis

AC-13-7-011

Kristiāns Puķītis

AC-13-7-012

Rolands Vaskevičs

AC-13-7-013

Ronalds Zeseris

AC-13-8-012

Reinis Budreiko

AC-13-8-013

Dāvids Gulbis

AC-13-8-014

Oskars Vīksniņš

AC-13-8-015

Daniels Latkovskis

AC-13-8-016

Roberts Ralfs Bauris

AC-13-8-017

Karlīna Štāla

AC-13-9-026

Velss Leitis

AC-13-9-027

Dāvids Verners Kalniņš

AC-13-10-018

Aleksandrs Grašs

AC-13-10-019

kvalifikācijas atestācijas (15.12.2012.) rezultāti

Mārtiņš Vitkauss

AC-12-5-002

Sandis Oto

AC-12-5-003

Kaspars Balodis

AC-12-5-004

Normunds Pauders

AC-12-6-004

Raimonds Peļņa

AC-12-6-005

Andris Cakuls

AC-12-6-006

Romāns Ralfs Mitins

AC-12-7-008

Oskars Valdis Kalnozols

AC-12-7-009

Marats Jevpsihejevs

AC-12-7-010

Kristiāns Puķītis

AC-12-8-008

Emīls Krāģis

AC-12-8-009

Ralfs Balodis

AC-12-8-010

Rolands Vaskevičs

AC-12-8-011

Roberts Ralfs Bauris

AC-12-9-018

Ronalds Zeseris

AC-12-9-019

Daniels Latkovskis

AC-12-9-020

Dāvids Gulbis

AC-12-9-021

Oskars Vīksniņš

AC-12-9-022

Artūrs Dāniels Peide

AC-12-9-023

Reinis Budreiko

AC-12-9-024

Kristers Keisš

AC-12-9-025

Niklāvs Dimants

AC-12-10-015

Rūdolfs Dambinieks

AC-12-10-016

Velss Leitis

AC-12-10-017

kvalifikācijas atestācijas (21.10.2012.) rezultāti

Aleksandrs Stadņičenko

LAT-3-13

kvalifikācijas atestācijas (20.06.2012.) rezultāti

Ralfs Balodis

AC-12-9-017

Roberts Ozoliņš

AC-12-10-013

Kristers Keisš

AC-12-10-014

kvalifikācijas atestācijas (25.05.2012.) rezultāti

Rolands Vaskevičs

AC-12-9-013

Daniels Galakrodzinieks

AC-12-9-014

Emīls Krāģis

AC-12-9-015

Kristiāns Puķītis

AC-12-9-016

Artūrs Dāniels Peide

AC-12-10-005

Daniels Latkovskis

AC-12-10-006

Ralfs Strebeiko

AC-12-10-007

Oskars Vīksniņš

AC-12-10-008

Reinis Budreiko

AC-12-10-009

Dans Daneks Kurjanovičs

AC-12-10-010

Ronalds Zeseris

AC-12-10-011

Dāvids Gulbis

AC-12-10-012

kvalifikācijas atestācijas (27.04.2012.) rezultāti

Mārtiņš Vitkauss

AC-12-6-002

Sandis Oto

AC-12-6-002

Raimonds Peļņa

AC-12-7-004

Normunds Pauders

AC-12-7-005

Kaspars Balodis

AC-12-7-006

Valdis Kalnozols

AC-12-7-007

Andris Cakuls

AC-12-8-005

Romans Mitins

AC-12-8-006

Oskars Valdis Kalnozols

AC-12-8-007

kvalifikācijas atestācijas (15.10.2011.) rezultāti

Laura Zariņa

LAT-1-97

Aleksandrs Konopeļko

LAT-1-98

kvalifikācijas atestācijas (30.05.2011.) rezultāti

Vladimirs Steļmahs

AC-11-5-001

Mārtiņš Vitkauss

AC-11-7-002

Sandis Oto

AC-11-7-003

Normunds Pauders

AC-11-8-003

Marats Jevpsihejevs

AC-11-8-004

Kaspars Balodis

AC-11-9-001

Andris Cakuls

AC-11-9-002

Romans Mitins

AC-11-9-010

Oskars Valdis Kalnozols

AC-11-9-011

Valdis Kalnozols

AC-11-9-012

kvalifikācijas atestācijas (26.06.2010.) rezultāti

Laura Zariņa

AC-10-1-001

Aleksandrs Konopeļko

AC-10-1-002

kvalifikācijas atestācijas (20.05.2009.) rezultāti

Laura Zariņa

AC-09-2-001

Aleksandrs Konopeļko

AC-09-2-002

kvalifikācijas atestācijas (20.05.2009.) rezultāti

Aleksandrs Stadņičenko

LAT-2-25

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 19 jūlijs 2018 11:37
 
Free premium joomla templates by Lonex.

Šodienas datums

decembris 2018
PiOtTrCePiSeSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Vārda dienu šodien svin!

Šodien 15-12-2018 : Auseklis, Gaisma