Latvijas Taekwon-do ITF asociācija

Eiropas kauss

Līdz Eiropas kausam atlicis 26.10.2018 9:00

Nejaušs Foto

Lietotāja izvēlne

BUDOSPORT, SIA

AETF mājas lapa

Reklāmkarogs

ITF mājas lapa

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Eksāmenu rezultāti "TKD" Drukāt E-pasts

3

Jēkabpils sporta kluba "TKD"

Kvalifikācijas atestācijas (26.05.2018) rezultāti

Edgars Mežaraups

TK-18-4-015

Matīss Maksimovs

TK-18-5-027

Normunds Andreiko

TK-18-5-028

Renāts Martinovs

TK-18-5-029

Adrians Zubs

TK-18-6-037

Raivis Žarāns

TK-18-6-038

Alans Bondarenko

TK-18-6-039

Nikita Livča

TK-18-6-040

Edijs Dambrāns

TK-18-6-041

Regnārs-Jānis Krūmiņš

TK-18-7-056

Aigars Lemaks

TK-18-7-057

Artemijs Ščeglovs

TK-18-7-058

Alekss Kudāns

TK-18-8-066

Igors Valainis

TK-18-9-077

Antons Harčenko

TK-18-9-078

Martins Mihailovs

TK-18-9-079

Markuss Muraško

TK-18-10-101

Timurs Haļiullins

TK-18-10-102

Rodrigo Zubs

TK-18-10-103

Daniels Sakovičs

TK-18-10-104

Roberts Komarovs

TK-18-10-105

Kvalifikācijas atestācijas (30.06.2017) rezultāti

Matīss Maksimovs

TK-17-6-035

Renāts Martinovs

TK-17-6-036

Arvis Ruhmans

TK-17-7-050

Kvalifikācijas atestācijas (20.05.2017) rezultāti

Adrians Zubs

TK-17-8-057

Alans Bondarenko

TK-17-8-058

Nikita Livča

TK-17-8-059

Raivis Žarāns

TK-17-8-060

Edijs Dambrāns

TK-17-8-061

Aigars Lemaks

TK-17-8-062

Artemijs Ščeglovs

TK-17-8-063

Emīls Vīčs

TK-17-8-064

Sofija Komarova

TK-17-8-065

Regnārs Jubels

TK-17-10-088

Kristers Navenickis

TK-17-10-089

Antons Harčenko

TK-17-10-090

Martins Mihailovs

TK-17-10-091

Roberts Začests

TK-17-10-092

Igors Valainis

TK-17-10-093

Jegors Kučiks

TK-17-10-094

Rainers Lapiņš

TK-17-10-095

Norberts Antanovičs

TK-17-10-096

Ilja Rapkouski

TK-17-10-097

Renāte Paegle

TK-17-10-098

Martins Mašinskis

TK-17-10-099

Darja Bočarova

TK-17-10-100

Kvalifikācijas atestācijas (07.04.2017) rezultāti

Sofija Komarova

TK-17-9-086

Kvalifikācijas atestācijas (17.02.2017) rezultāti

Artjoms Atamanjuks

TK-17-5-025

Artjoms Alhazašvili

TK-17-5-026

Normunds Andreiko

TK-17-6-034

Kvalifikācijas atestācijas (02.02.2017) rezultāti

Jānis Ulmis

TK-17-2-009

Kvalifikācijas atestācijas (23.12.2016) rezultāti

Jānis Ulmis

TK-16-4-014

Janeks Livčāns

TK-16-4-013

Roberts Zvaigzne

TK-16-5-023

Edgars Mežaraups

TK-16-5-024

Vitālijs Skeranskis

TK-16-6-033

Renāts Martinovs

TK-16-7-047

Matīss Maksimovs

TK-16-7-048

Ēriks Līcis

TK-16-7-049

Arvis Ruhmans

TK-16-8-055

Dāniels Līcis

TK-16-8-056

Alans Bondarenko

TK-16-9-067

Raivis Žarāns

TK-16-9-068

Nikita Livča

TK-16-9-069

Edijs Dambrāns

TK-16-9-070

Aigars Lemaks

TK-16-9-071

Emīls Vīčs

TK-16-9-072

Artemijs Ščeglovs

TK-16-9-073

Adrians Zubs

TK-16-9-074

Kvalifikācijas atestācijas (30.06.2016) rezultāti

Jānis Ulmis

TK-16-5-022

Artjoms Alhazašvili

TK-16-6-031

Edgars Mežaraups

TK-16-6-032

Regnārs-Jānis Krūmiņš

TK-16-8-054

Raivis Žarāns

TK-16-10-087

Kvalifikācijas atestācijas (04.06.2016) rezultāti

Aleksandrs Gololobovs

TK-16-6-025

Artjoms Atamanjuks

TK-16-6-026

Rainers Vigovskis

TK-16-6-027

Roberts Zvaigzne

TK-16-6-028

Artūrs Priede

TK-16-6-029

Dainis Buliga

TK-16-6-030

Vitālijs Skeranskis

TK-16-7-045

Normunds Andreiko

TK-16-7-046

Renāts Martinovs

TK-16-8-050

Matīss Maksimovs

TK-16-8-051

Ēriks Līcis

TK-16-8-052

Alvis Bogdanovs

TK-16-8-053

Alekss Kudāns

TK-16-9-063

Rūta-Amanda Fokina

TK-16-9-064

Arvis Ruhmans

TK-16-9-065

Dāniels Līcis

TK-16-9-066

Nikita Livča

TK-16-10-079

Adrians Zubs

TK-16-10-080

Aigars Lemaks

TK-16-10-081

Artemijs Ščeglovs

TK-16-10-082

Emīls Vīčs

TK-16-10-083

Alans Bondarenko

TK-16-10-084

Santa Kalēja

TK-16-10-085

Sofija Komarova

TK-16-10-086

Kvalifikācijas atestācijas (12.02.2016) rezultāti

Jānis Ulmis

TK-16-6-024

Ēriks Līcis

TK-16-9-062

Dāniels Līcis

TK-16-10-078

Kvalifikācijas atestācijas (11.12.2015) rezultāti

Normunds Andreiko

TK-15-8-048

Kristiāns Staris

TK-15-8-049

Alvis Bogdanovs

TK-15-9-059

Liene Lubāne

TK-15-9-060

Matīss Maksimovs

TK-15-9-061

Arvis Ruhmans

TK-15-10-077

Kvalifikācijas atestācijas (04.12.2015) rezultāti

Rainers Vigovskis

TK-15-7-040

Edgars Mežaraups

TK-15-7-041

Artjoms Alhazašvili

TK-15-7-042

Artūrs Priede

TK-15-7-043

Dainis Buliga

TK-15-7-044

Kvalifikācijas atestācijas (20.06.2015) rezultāti

Artjoms Atamanjuks

TK-15-7-036

Aleksandrs Gololobovs

TK-15-7-037

Roberts Zvaigzne

TK-15-7-038

Jānis Ulmis

TK-15-7-039

Artjoms Alhazašvili

TK-15-8-045

Artūrs Priede

TK-15-8-046

Dainis Buliga

TK-15-8-047

Maksims Jeremejevs

TK-15-9-058

Kvalifikācijas atestācijas (30.05.2015) rezultāti

Erlends Kleikalīdis

TK-15-8-044

Normunds Andreiko

TK-15-9-053

Regnārs-Jānis Krūmiņš

TK-15-9-054

Daniils Einoris

TK-15-9-055

Renāts Martinovs

TK-15-9-056

Jekaterina Kozlova

TK-15-9-057

Alvis Bogdanovs

TK-15-10-072

Roberts Ābols

TK-15-10-073

Renārs Jaksons

TK-15-10-074

Alekss Kudāns

TK-15-10-075

Rūta Fokina

TK-15-10-076

Kvalifikācijas atestācijas (28.03.2015) rezultāti

Dainis Buliga

TK-15-9-049

Kristiāns Staris

TK-15-9-050

Artūrs Priede

TK-15-9-051

Artjoms Alhazašvili

TK-15-9-052

Kvalifikācijas atestācijas (13.03.2015) rezultāti

Jānis Ulmis

TK-15-8-041

Artjims Sarulis

TK-15-8-042

Aleksandrs Gololobovs

TK-15-8-043

Kvalifikācijas atestācijas (20.12.2014) rezultāti

Artjoms Atamanjuks

TK-14-8-037

Roberts Zvaigzne

TK-13-8-038

Edgars Mežaraups

TK-13-8-039

Raivo Savičs

TK-14-8-040

Artjims Sarulis

TK-14-9-048

Kristiāns Staris

TK-14-10-061

Anna Bobrova

TK-14-10-062

Normunds Andreiko

TK-14-10-063

Jekaterina Kozlova

TK-14-10-064

Maksims Jeremejevs

Nav LTA biedru pases

TK-14-10-065

Regnārs-Jānis Krūmiņš

TK-14-10-066

Daniils Einoris

TK-14-10-067

Artjoms Alhazašvili

TK-14-10-068

Artūrs Priede

TK-14-10-069

Renāts Martinovs

TK-14-10-070

Ģirts Zolbergs

TK-14-10-071

Kvalifikācijas atestācijas (15.11.2014) rezultāti

Jānis Ulmis

TK-14-9-047

Dainis Buliga

TK-14-10-060

Kvalifikācijas atestācijas (30.05.2014) rezultāti

Artjims Sarulis

TK-14-10-058

Jānis Ulmis

TK-14-10-059

Kvalifikācijas atestācijas (12.04.2014) rezultāti

Jelizaveta Kozlova

TK-14-9-043

Viktors Koniševs

TK-14-9-044

Raivo Savičs

TK-14-9-045

Artjoms Atamanjuks

TK-14-9-046

Kvalifikācijas atestācijas (22.12.2013) rezultāti

Viktors Tjurenkovs

TK-13-5-020

Janeks Livčāns

TK-13-5-021

Nikita Konišs

TK-13-7-035

Rainers Vigovskis

TK-13-8-036

Erlends Kleikalīdis

TK-13-9-042

Artjoms Atamanjuks

TK-13-10-056

Jelizaveta Kozlova

TK-13-10-057

Kvalifikācijas atestācijas (27.06.2013) rezultāti

Roberts Zvaigzne

TK-13-9-039

Edgars Mežaraups

TK-13-9-040

Aleksandrs Gololobovs

TK-13-9-041

Viktors Koniševs

TK-13-10-053

Raivo Savičs

TK-13-10-054

Maksims Gruzdovs

TK-13-10-055

Kvalifikācijas atestācijas (27.06.2013) rezultāti

Edgars Polovkovs

TK-13-5-019

Edgars Mežaraups

TK-13-10-049

Aleksandrs Gololobovs

TK-13-10-050

Daniela Presnija

TK-13-10-051

Dmitrijs Vitkevičs

TK-13-10-052

Kvalifikācijas atestācijas (04.05.2013) rezultāti

Rainers Vigovskis

TK-13-9-036

Denis Jemeljanovs

TK-13-9-043

Roberts Zvaigzne

TK-13-10-045

Oto Lindmanis

TK-13-10-046

Erlends Kleikalīdis

TK-13-10-047

Imants Šatohins

TK-13-10-048

Kvalifikācijas atestācijas (22.12.2012) rezultāti

Viktors Tjurenkovs

TK-12-6-021

Edgars Polovkovs

TK-12-6-022

Janeks Livčāns

TK-12-6-023

Denis Jemeljanovs

TK-12-10-043

Anastasija Karakuca

TK-12-10-044

Kvalifikācijas atestācijas (07.04.2012) rezultāti

Andrejs Ļeščovs


TK-12-1-007

Eduards Minskers


TK-12-4-012

Kvalifikācijas atestācijas (17.03.2012) rezultāti

Edgars Polovkovs


TK-12-7-032

Janeks Livčāns

TK-12-7-033

Viktors Tjurenkovs

TK-12-7-034

Nikita Konišs


TK-12-8-034

Vitālijs Skeranskis

TK-12-8-035

Rolands Aleksis Vingris


TK-12-9-036

Kvalifikācijas atestācijas (12.11.2011) rezultāti

Jānis Masāns


TK-11-10-041

Mārtiņš Masāns

TK-11-10-042

Kvalifikācijas atestācijas (29.10.2011) rezultāti

Janeks Livčāns

TK-11-8-033

Nikita Konišs

TK-11-9-035

Rolands Aleksis Vingris

TK-11-10-040

Kvalifikācijas atestācijas (15.10.2011) rezultāti

Valērija Skurjate


LAT-1-96

Kvalifikācijas atestācijas (10.09.2011) rezultāti

Viktors Tjurenkovs

TK-11-8-032

Vitālijs Skeranskis

TK-11-9-034

Kvalifikācijas atestācijas (20.05.2011) rezultāti

Gatis Kodors

Nav reģistrēts LTA datu bāzē

TK-11-10-038

Kvalifikācijas atestācijas (30.04.2011) rezultāti

Žanuels Skopenko


TK-11-6-019

Daniils Skopenko

TK-11-6-020

Edgars Polovkovs

TK-11-8-030

Janeks Livčāns

TK-11-9-031

Viktors Tjurenkovs

TK-11-9-032

Nikita Konišs

TK-11-10-035

Rainers Vigovskis

TK-11-10-036

Vitālijs Skeranskis

TK-11-10-037

Kvalifikācijas atestācijas (19.02.2011) rezultāti

Viktors Tjurenkovs

TK-11-10-034

kvalifikācijas atestācijas (27.12.2010) rezultāti

Valērija Skurjate

TK-10-1-006

Eduards Minskers


TK-10-5-018

Gļebs Skurjats

TK-10-5-017

Dzintars Žarāns

TK-10-7-031

Oskars Žarāns

TK-10-8-031

Edgars Polovkovs

TK-10-9-033

Roberts Čakšs

TK-10-10-039

kvalifikācijas atestācijas (11.06.2010) rezultāti

Žanuels Skopenko

TK-10-7-029

Daniils Skopenko

TK-10-7-030

Dzintars Žarāns

TK-10-8-029

Oskars Žarāns

TK-10-9-030

Janeks Livčāns

TK-10-10-032

Edgars Polovkovs

TK-10-10-033

kvalifikācijas atestācijas (29.05.2010) rezultāti

Arturs Lalovs

LAT-1-94

kvalifikācijas atestācijas (24.01.2010) rezultāti

Jurijs Jeršovs

LAT-5-2

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 05 jūlijs 2018 16:11
 
Free premium joomla templates by Lonex.

Šodienas datums

decembris 2018
PiOtTrCePiSeSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Vārda dienu šodien svin!

Šodien 15-12-2018 : Auseklis, Gaisma