Latvijas Taekwon-do ITF asociācija

Eiropas kauss

Līdz Eiropas kausam atlicis 26.10.2018 9:00

Nejaušs Foto

Lietotāja izvēlne

BUDOSPORT, SIA

AETF mājas lapa

Reklāmkarogs

ITF mājas lapa

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Eksāmenu rezultāti "TANGUN" Drukāt E-pasts

Jēkabpils austrumu cīņu kluba "TAN-GUN"

kvalifikācijas atestācijas rezultāti

Kvalifikācijas atestācijas (26.05.2018) rezultāti

Emīls Vīčs

TG-18-7-022

Neo Andrejevs

TG-18-7-023

Vadims Fjodorovs

TG-18-7-024

Iļja Iļuks

TG-18-8-029

Artemijs Stepanovs

TG-18-8-030

Valentīns Mike

TG-18-8-031

Anna Mokrjakova

TG-18-8-032

Jānis Kokins-Gailums

TG-18-8-033

Kristiāna Kokina-Gailuma

TG-18-8-034

Anastasija Vaškuna

TG-18-8-035

Vitālijs Bodrovs

TG-18-8-036

Jegors Kučiks

TG-18-9-042

Mareks Vēveris

TG-18-10-065

Kvalifikācijas atestācijas (23.12.2017) rezultāti

Artūrs Losevs

TG-17-6-010

Jānis Bogdanovs

TG-17-6-011

Artūrs Pavlovs

TG-17-6-012

Radmirs Čubrevičs

TG-17-6-013

Vadims Fjodorovs

TG-17-7-021

Neo Andrejevs

TG-17-8-028

Elizabete Pavlova

TG-17-9-041

Iļja Iļuks

TG-17-10-063

Artemijs Stepanovs

TG-17-10-064

Kvalifikācijas atestācijas (22.12.2017) rezultāti

Aleksandra Pumpiša

TG-17-6-009

Anna Mokrjakova

TG-17-9-036

Jānis Kokins-Gailums

TG-17-9-037

Kristiāna Kokina-Gailuma

TG-17-9-038

Valentīns Mike

TG-17-9-039

Anastasija Vaškuna

TG-17-9-040

Vitālijs Bodrovs

TG-17-10-062

Kvalifikācijas atestācijas (20.05.2017) rezultāti

Agris Degtjarjovs


TG-17-1-001

Karina Pokidjko

TG-17-4-003

Oļegs Pumpišs

TG-17-5-006

Vitālijs Cvetkovs

TG-17-5-007

Aleksandra Pumpiša

TG-17-7-020

Vadims Fjodorovs

TG-17-8-027

Neo Andrejevs

TG-17-9-035

Kristiāna Kokina-Gailuma

TG-17-10-060

Jānis Kokins-Gailums

TG-17-10-061

Kvalifikācijas atestācijas (07.04.2017) rezultāti

Natālija Lelaus

TG-17-6-008

Artūrs Losevs

TG-17-7-014

Sandris Pupiņš

TG-17-7-015

Jānis Bogdanovs

TG-17-7-016

Deniss Bogdanovs

TG-17-7-017

Artūrs Pavlovs

TG-17-7-018

Radmirs Čubrevičs

TG-17-7-019

Kvalifikācijas atestācijas (03.03.2017) rezultāti

Armands Umbraško

TG-17-9-032

Maksims Trunilovs

TG-17-9-033

Renārs Petrovs

TG-17-9-034

Valentīns Mike

TG-17-10-055

Arvils Fiļipovs

TG-17-10-056

Anna Mokrjakova

TG-17-10-057

Anastasija Vaškuna

TG-17-10-058

Vlads Pentelejevs

TG-17-10-059

Kvalifikācijas atestācijas (16.12.2016) rezultāti

Sandris Pupiņš

TG-16-8-026

Jlians Faļbockis

TG-16-10-052

Neo Andrejevs

TG-16-10-053

Melisa Lauva

TG-16-10-054

Kvalifikācijas atestācijas (25.11.2016) rezultāti

Ņikita Sidorovs

TG-16-8-025

Vadims Fjodorovs

TG-16-9-031

Kvalifikācijas atestācijas (13.08.2016) rezultāti

Agris Degtjarjovs


TG-16-2-001

Karina Pokidjko

TG-16-5-005

Oļegs Pumpišs

TG-16-6-006

Vitālijs Cvetkovs

TG-16-6-007

Jānis Bogdanovs

TG-16-8-023

Deniss Bogdanovs

TG-16-8-024

Kvalifikācijas atestācijas (20.05.2016) rezultāti

Natālija Lelaus

TG-16-7-013

Artūrs Pavlovs

TG-16-8-019

Artūrs Losevs

TG-16-8-020

Radmirs Čubrevičs

TG-16-8-021

Aleksandra Pumpiša

TG-16-8-022

Kvalifikācijas atestācijas (06.05.2016) rezultāti

Jānis Bogdanovs

TG-16-9-029

Deniss Bogdanovs

TG-16-9-030

Kvalifikācijas atestācijas (16.02.2016) rezultāti

Sandris Pupiņš

TG-16-10-049

Renārs Petrovs

TG-16-10-050

Kevins Kevlijs

TG-16-10-051

Kvalifikācijas atestācijas (18.12.2015) rezultāti

Natālija Lelaus

TG-15-8-018

Artūrs Pavlovs

TG-15-9-025

Artūrs Losevs

TG-15-9-026

Radmirs Čubrevičs

TG-15-9-027

Aleksandra Pumpiša

TG-15-9-028

Jānis Bogdanovs

TG-15-10-038

Deniss Bogdanovs

TG-15-10-039

Marks Liepājnieks

TG-15-10-040

Vadims Fjodorovs

TG-15-10-041

Aleksandrs Suhovs

TG-15-10-042

Artjoms Cvetkovs

TG-15-10-043

Roberts Reblis

Nav LTA pases.Nevar eksāmenu piereģistrēt.

TG-15-10-044

Aleksandrs Čirica

TG-15-10-045

Maksims Trunilovs

TG-15-10-046

Eļhans Bagamedovs

TG-15-10-047

Armands Umbraško

TG-15-10-048

Kvalifikācijas atestācijas (13.11.2015) rezultāti

Agris Degtjarjovs


TG-15-3-001

Kvalifikācijas atestācijas (02.10.2015) rezultāti

Irina Solovjova

TG-15-5-004

Karina Pokidjko

TG-15-6-005

Kvalifikācijas atestācijas (11.04.2015) rezultāti

Agris Degtjarjovs

TG-15-4-002

Irina Solovjova

TG-15-6-004

Karina Pokidjko

TG-15-7-010

Armands Kozlovskis

TG-15-7-011

Rihards Mahinovs

TG-15-7-012

Natālija Lelaus

TG-15-9-024

Kvalifikācijas atestācijas (20.12.2014) rezultāti

Sergejs Libiks

TG-14-5-002

Agris Degtjarjovs

TG-14-5-003

Vitālijs Cvetkovs

TG-14-7-007

Oļegs Pumpišs

TG-14-7-008

Irina Solovjova

TG-14-7-009

Armands Kozlovskis

TG-14-8-015

Karina Pokidjko

TG-14-8-016

Rihards Mahinovs

TG-14-8-017

Kvalifikācijas atestācijas (15.06.2014) rezultāti

Ņikita Sidorovs

TG-14-9-023

Artūrs Losevs

TG-14-10-037

Kvalifikācijas atestācijas (17.01.2014) rezultāti

Oļegs Pumpišs

TG-14-8-012

Vitālijs Cvetkovs

TG-14-8-013

Irina Solovjova

TG-14-8-014

Rihards Mahinovs

TG-14-9-019

Armands Kozlovskis

TG-14-9-020

Karina Pokidjko

TG-14-9-021

Kristians Ostrovskis

Nav reģistrēts LTA datu bāzē. Nav LTA pases
Nevar eksāmenu piereģistrēt.

TG-14-9-022

kvalifikācijas atestācijas (17.01.2014) rezultāti

Iļja Bogdanovs


TG-14-4-001

kvalifikācijas atestācijas (22.12.2013) rezultāti

Sergejs Libiks

TG-13-6-002

Agris Degtjarjovs

TG-13-6-003

Oļegs Pumpišs

TG-13-9-016

Vitālijs Cvetkovs

TG-13-9-017

Irina Solovjova

TG-13-9-018

Artūrs Pavlovs

TG-13-10-031

Ņikita Sidorovs

TG-13-10-032

Kristians Ostrovskis

Nav reģistrēts LTA datu bāzē. Nav LTA pases
Nevar eksāmenu piereģistrēt.

TG-13-10-033

Rihards Mahinovs

TG-13-10-034

Karina Pokidjko

TG-13-10-035

Armands Kozlovskis

TG-13-10-036

kvalifikācijas atestācijas (27.06.2013) rezultāti

Iļja Bogdanovs


TG-13-5-001

Daniels Aleks Sipovičs

TG-13-7-002

Sergejs Libiks

TG-13-7-003

Agris Degtjarjovs

TG-13-7-004

Anastasija Asadova

TG-13-7-005

Linda Lubgāne

TG-13-7-006

Oļegs Pumpišs

TG-13-10-030

kvalifikācijas atestācijas (04.05.2013) rezultāti

Vitālijs Cvetkovs

TG-13-10-027

Dmitrijs Smetaņins

TG-13-10-028

Irina Solovjiva


TG-13-10-029

kvalifikācijas atestācijas (16.03.2013) rezultāti

Vladislavs Morkons

TG-13-8-008

Anastasija Asadova

TG-13-8-009

Jurijs Goršelatovs

TG-13-8-010

Linda Lubgāne

TG-13-8-011

kvalifikācijas atestācijas (22.12.2012) rezultāti

Iļja Bogdanovs


TG-12-6-001

kvalifikācijas atestācijas (01.12.2012) rezultāti

Daniels Aleks Sipovičs

TG-12-8-005

Sergejs Libiks

TG-12-8-006

Agris Degtjarjovs

TG-12-8-007

Jurijs Goršelatovs

TG-12-9-013

Anastasija Asadova

TG-12-9-014

Linda Lubgāne

TG-12-9-015

kvalifikācijas atestācijas (21.10.2012) rezultāti

Tatjana Novosjolova


LAT-3-11

kvalifikācijas atestācijas (11.02.2012) rezultāti

Iļja Bogdanovs

TG-12-7-001

Agris Degtjarjovs


TG-12-9-011

Daniels-Aleks Sipovičs

TG-12-9-012

Linda Lubgāne


TG-12-10-026

Anastasija Asadova

TG-12-10-025

kvalifikācijas atestācijas (12.11.2011) rezultāti

Agris Degtjarjovs

TG-11-10-024

kvalifikācijas atestācijas (29.10.2011) rezultāti

Iļja Bogdanovs


TG-11-8-004

Sergejs Libiks

TG-11-9-010

kvalifikācijas atestācijas (26.05.2011) rezultāti

Iļja Bogdanovs

TG-11-9-006

Aleksandrs Artemjevs

Nav reģistrēts LTA datu bāzē

TG-11-9-007

Vladislavs Morkons

TG-11-9-008

Ruslans Hamidovs

TG-11-9-009

kvalifikācijas atestācijas (19.02.2011) rezultāti

Andrejs Rožkovs

TG-11-8-003

Daniels-Aleks Sipovičs

TG-11-10-016

Ruslans Hamidovs

TG-11-10-017

Aleksandrs Artemjevs

Nav reģistrēts LTA datu bāzē

TG-11-10-018

Milana Zinčenko

Nav reģistrēts LTA datu bāzē

TG-11-10-019

Vladislavs Morkons

TG-11-10-020

Jurijs Garšelatovs

TG-11-10-021

Iļja Bogdanovs

TG-11-10-022

Sergejs Libiks

TG-11-10-023

kvalifikācijas atestācijas (05.06.2008) rezultāti

Igors Rakutins

TG-08-9-001

Andris Tutins

TG-08-9-002

Roberts Skroms

TG-08-9-003

Raitis Eglītis-Tropuliņš

TG-08-9-004

kvalifikācijas atestācijas (14.02.2008) rezultāti

Raitis Eglītis-Tropuliņš

TG-08-10-009

Jaroslavs Baranovs

TG-08-10-010

Roberts Skroms

TG-08-10-011

Andrejs Rožkovs

TG-08-10-012

Egils Gaidlazda

TG-08-10-013

Kristaps Audzitis

TG-08-10-014

kvalifikācijas atestācijas (25.10.2007) rezultāti

Artjoms Kuhtins

TG-07-10-001

Arvils Bērziņš

TG-07-10-002

Igors Rakutins

TG-07-10-003

Jūlija Rakutina

TG-07-10-004

Andris Tutins

TG-07-10-005

Veniamins Golubs

TG-07-10-006

Deivids Deksnis

TG-07-10-007

Valērijs Meža-Eriņš

TG-07-10-008

kvalifikācijas atestācijas (22.09.2007) rezultāti

Tatjana Novosjolova


LAT-2-23

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 05 jūlijs 2018 12:01
 
Free premium joomla templates by Lonex.

Šodienas datums

decembris 2018
PiOtTrCePiSeSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Vārda dienu šodien svin!

Šodien 15-12-2018 : Auseklis, Gaisma